OpinieLand Review - Gebanned omdat ik een uitbetaling aanvroeg

OpinieLand - Gebanned omdat ik een uitbetaling aanvroeg

8

Review:
Het leek mij leuk om wat extra geld te kunnen verdienen bij Opinieland en schreef mij in. Al gauw had ik 1000 punten en wilde ik deze laten omzetten in een kadobon. Op het moment van omzetting wordt mijn account geblokkeerd en komt er een melding in beeld dat ik voor meer informatie contact kan opnemen met de helpdesk.
Ik heb de helpdesk gemaild en doorgegeven dat ik niet weet waarom mijn account geblokkeerd is. Na een paar dagen kreeg ik als antwoord een heleboel vragen over welk paypal account ik had gebruikt, waar ik de vragenlijsten heb ingevuld, welke provider ik gebruik etc. Nou, leek mij nogal onnodig omdat ik niets fout heb gedaan. Maar, ik heb de informatie in grote lijnen doorgegeven.
Vervolgens zijn we een week verder en krijg ik een mail terug met daarin de volgende tekst:
'Na een grondig onderzoek van uw account door onze afdeling “Accounts” hebben we de gegevens die u doorgegeven heeft niet kunnen verifiëren en verdenken we dat het account is overgenomen of gebruikt wordt voor frauduleuze activiteiten. Het account heeft inconsistente markers over het gehele apparaat getoond of over het netwerk dat gebruikt wordt om toegang te krijgen tot onze website. Om die reden is uw account nu permanent opgeheven volgens onze Algemene Voorwaarden.'

Het enige wat ik heb gedaan is vragenlijsten invullen. Ik kan alleen maar concluderen dat ze het niet op prijs stellen als mensen ook daadwerkelijk hun gespaarde punten willen laten uitbetalen.
Niet inschrijven dus, het is al het gezeur niet waard!

Sterke punten:
Veel vragenlijsten

Zwakke punten:
Je krijgt er niks voor terug en zodra ze uit moeten betalen blokkeren ze je account.

Shanna beveelt OpinieLand NIET aan bij vrienden/bekenden

Online shoppen met korting

8 Reacties

Datum: 7 september 2017 - 10:50

Geschreven door: Joost Blok

Beste Shanna,

Jouw verhaal lijkt wel een kopie van de mijne. Precies hetzelfde.

1 Account geblokkeerd na inwisselen 1000 punten
2 mail gestuurd naar Helpdesk en moest ook vragen beantwoorden o.a. wie je provider is.
3 week later bericht dat mijn account verdacht is van frauduleuze activiteiten.

Ik denk steeds meer dat Opinieland zelf de boel aan het flessen is.

Datum: 12 september 2017 - 17:33

Geschreven door: Henk-J

Ik laat altijd uitbetalen via een cadobon van Bol.com, deze zijn nu al bijna 2 weken niet op voorraad, ze zeiden vorige week dat deze eind vorige week weer op voorraad zouden zijn, maar wat ik niet begrijp is dat ik eergister bij Qassa ook een Bol.com cadobon aanvroeg en ik deze vandaag heb ontvangen, per mail dus met een code en waarom niet van Opinieland vraag ik me af, alle andere bonnen zijn bij hun wel op voorraad behalve die ik wil niet.

Datum: 14 september 2017 - 14:23

Geschreven door: Henk-J

Zojuist een vergoeding opgevraagd in de vorm van een Bol.com bon, krijg ik de melding account verwijderd ivm schending voorwaarden.Ik heb ze hierover een mail gestuurd, mocht ik geen reaktie krijgen onderneem ik verdere stappen tot zover me dat gaat lukken maar weten zullen ze het.

Datum: 14 september 2017 - 17:40

Geschreven door: Joost

Hoi Henk,

Waarschijnlijk krijg je over een week het volgende bericht:


Na een grondig onderzoek van je account door onze afdeling “Accounts” hebben we de gegevens die je doorgegeven heeft niet kunnen verifiëren en verdenken we dat het account is overgenomen of gebruikt wordt voor frauduleuze activiteiten. Het account heeft inconsistente markers over het gehele apparaat getoond of over het netwerk dat gebruikt wordt om toegang te krijgen tot onze website. Om die reden is je account nu permanent opgeheven volgens onze Algemene Voorwaarden.

Oplichters zijn het.

Datum: 14 september 2017 - 17:50

Geschreven door: Henk-J

Beste Joost, dank je wel, maar wat ik niet begrijp is dat ik de twee voorgaande keren wel uitbetaald kreeg.
En waarom meer gedupeerden met hetzelfde verhaal komen zijn dit inderdaad oplichters en nergens zijn er conatctgegevens te vinden, wel dat ze lid zijn van MOA.

Datum: 14 september 2017 - 18:26

Geschreven door: Joost

Hoi Henk,

Dat is inderdaad vreemd. Mar het is heel makkelijk om te zeggen dat je account verdacht wordt van frauduleuze zaken zonder bewijs aan te leveren. Misschien hadden ze wel teveel uitkeringen. Op deze manier verdienen zij geld en hoeven ze niks uit te betalen.

Datum: 14 september 2017 - 18:29

Geschreven door: Henk-J

Zo verdienen hun eraan ja, maar ze maken hele slechte reclame, ik heb ze op FB een bericht verstuurd, afwachten wat ze daar op antwoorden :)

Datum: 13 oktober 2017 - 17:09

Geschreven door: Henk-J

Beste,

ik heb inmiddels een paar weken terug mijn vergoeding ontvangen, maar pas na herhaaldelijk bericht gestuurd te hebben alsmede op FBook, mijn account is dus weer geactiveerd na veranderen wachtwoord, mocht het weer voorkomen ben ik er wel weg, succes.

Reageer op deze review

  • je e-mailadres is niet zichtbaar voor andere bezoekers

Stuur mij een e-mail bij nieuwe reacties op deze review

Online shoppen met korting